Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог

Генератори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Генератор необхідний в місцях, де зустрічаються перебої електрики або на природі, де відсутні джерела живлення. Незамінний генератор і на промислових підприємствах, в закладах громадського харчування, IT-компаніях, і вдома в період військової агресії оркостану.

У каталозі інтернет-магазину Автобар ви знайдете моделі для домашнього користування, напівпромислові та промислові пристрої. Але, перед тим, як купити генератор, зверніть увагу на їх відмінності.

Види генераторів по типу палива

Вид палива, що використовується в генераторі, — головна особливість, яка впливає на основні технічні характеристики та вартість.

  • Бензиновий. Потужність в межах 12 кВт, ресурс роботи — до 5 000 годин. Пристрій компактного розміру, цілком поміститься в багажнику автомобіля, що зручно на виїздах на природу. Ідеальна альтернатива джерелам енергії в домашніх умовах. Потужність дозволяє забезпечити світло, роботу побутових приладів, газового котла. Бензиновий генератор варто купити для дому, туризму, гаража, невеликого фуд-корта, дорожньої техніки. Відрізняється малою гучністю та екологічністю.
  • Дизельний. Потужність генератора на дизелі 5-25 кВт, що дозволяє під'єднати обладнання з великим споживанням енергії. Ресурс роботи розрахований на 25 000 годин. Може безперервно працювати до 15 годин, тому часто використовується як джерело постійного струму на будівництві. Легко переносить великі перепади температур. Попри значні розміри й вагу, обладнання економічне, з огляду на низьку вартість дизельного палива.
  • Газовий. Агрегати, які споживають виключно газ зустрічаються рідко. Найчастіше в продажі присутні генератори-гібриди, які працюють на газі та бензині/дизелі. Це зручно в разі раптового відключення електрики без доступу до того чи іншого типу пального.

Види генераторів по потужності

Бензинові генератори видають потужність від 1,5 кВт. Їх умовно можна розділити на 4 категорії:

  1. Потужність до 2 кВт. Підходить для освітлення маленького будиночка, живлення електроприладів з низьким споживанням енергії типу вентилятора, бритви.
  2. Потужність від 3 до 4 кВт. Забезпечує повноцінну роботу електричної системи в будинку (освітлення, побутова техніка, до двох нагрівальних приладів типу електронасос, плита, чайник).
  3. Потужність від 5 до 10 кВт. Гарантує наявність електроенергії для обслуговування будинку до 300 м².
  4. Потужність понад 10 кВт дозволяє працювати техніці на будівництві, електроприладам у великому приватному будинку.

Види генераторів по типу охолодження

Генератор досить гучний агрегат, тому від зайвого шуму обладнання захищає спеціальний металевий кожух. Сам же кожух негативно впливає на ефективність роботи: апарат перегрівається, при цьому скорочується кількість годин безперервної роботи. Щоб цього не сталося, передбачена система охолодження.

Охолодження буває повітряне і водне. Повітряне охолодження безпосередньо залежить від температури навколишнього середовища: чим нижча температура, тим довший період безперервної роботи. При водяному охолодженні генератор може працювати безперервно, однак, наявність такої функції значно позначається на вазі та габаритах устаткування.

Який генератор купити

При виборі генератора слід враховувати основні характеристики. Наприклад, важливим фактором є кількість фаз в приладах і проводці. Звідси апарати бувають однофазними й трифазними. Слід звернути увагу на:

  1. Тип напруги.
  • однофазні видають стандартну напругу 220В, підходять для побутового використання;
  • трифазні дають на виході 380В, що може бути застосовано для підтримки роботи промислового підприємства, великого будівельного об'єкта;
  • універсальні з перемикачем 220В/380В. Тут слід уважно підключати прилади, враховуючи потужність.
  1. Тип потужності. Мінімальна, до 2 кВт, забезпечить роботу дрібних електроприладів, максимальна, понад 15 кВт — професійні установки для безперервної роботи.
  2. Тип запуску.
  • ручний — необхідна участь у запуску;
  • електростарт — дозволяє встановити час початку і закінчення роботи;
  • автоматичний — включає апарат при перепадах напруги;
  • дистанційний — управляє генератором з будь-якої точки.

При замовленні зверніть увагу на показники витрати пального. Уточніть кількість годин безперервної роботи — чим більше годин, тим рідше доведеться заправляти. Наявність індикатора залишків пального буде не зайвим в комплектації.

Складно сказати, який генератор краще купити. Все залежить від ваших вимог.

Ціна на генератори в Україні

Вартість залежить від багатьох показників: класу, типу палива, потужності, складності конструкції, виробника.

 

Тип двигуна

Ціна

Бензиновий

≈ 5 000-92 000 грн

Дизельний

≈ 30 000-97 000 грн

Комбінований

≈ 10 000-92 000 грн.

 

В інтернет-магазині Avtobar на вибір представлені побутові та професійні генератори кращих виробників Hyundai, Pramac, Valex. Всі товари сертифіковані, є гарантія від виробника.

Купити генератор можна з доставкою в Київ, Чернігів, Харків, Одесу, Вінницю та інші міста України. Можна оформити адресну доставку або до найближчого відділення «Нова пошта». Оплата можлива після отримання, готівкою, платіжними картами та в кредит.

У разі виникнення питань завжди допоможуть наші консультанти. 

Вгору