Медицина і наука в усі часи працює над проблемою поліпшення слуху у людей, які мають різні порушення слуху. Повна або часткова втрата слуху, вроджена глухота або порушення, які виникають в процесі життя, приносять багато болю і переживань тим, хто зіткнувся з такою бідою. Для того щоб допомогти пережити різні незручності, викликані порушеннями слуху, створені різні слухові апарати.
На відміну від пристроїв даної категорії, цей апарат має досить зручні параметри:
- невелика вага;
- мінімальні розміри;
- живлення від однієї батарейки;
- максимальна насиченість звуку.
Користуватися вищеописаним слуховим апаратом досить просто. Це дозволяє людям старшого віку звертатися з ним без побоювання виникнення будь-яких проблем або труднощів. Перед початком використання потрібно встановити регулятор гучності в позицію найбільш низькій гучності. Встановіть батарейку і помістіть навушник у вушний канал. Якщо навушник слабо зафіксовано, може виникнути свист і відгомін. Якщо в процесі користування апаратом зменшується гучність або підвищується рівень шумів, рекомендується провести заміну батарейки.
Технічні характеристики:
- Частотний діапазон: 300 ~ 3000Hz;
- Вихід максимального насиченого звуку: 129 ± 5dB;
- Равноеффектівно-вхідний шум: ≤ 28dB
- Спотворення гармонійної хвилі: ≤ 10%;
- Регулятор гучності: є (плавний);
- Харчування: батарейка LR44 (є в комплекті);
- Матеріал корпусу: пластик;
- Колір корпусу: бежевий;
- Розміри (В / Ш / Т): 55x15x9 мм .;
- Вага (без батарейки): 9 м
Для того щоб використання апарату було максимально зручним, його виробники подбали про необхідної комплектації.
Комплектація:
- Безпосередньо слуховий апарат;
- Три індивідуальних вкладишів різного розміру;
- Три батарейки LR44, 1.5V;
- Посібник користувача англійською мовою;
- Футляр для зберігання слухового апарату.
УВАГА: При можливі труднощі з налаштуванням звуку Слуховий апарат свистить (з'являється високочастотний свист), коли посилений звук потрапляє в мікрофон слухового апарату, тобто коли звуки починають насильно витіснятися назовні. Основним завданням є герметизація вушного каналу і запобігання виходу посиленого звуку назовні. При включенні слухового апарату (ще до установки його в вухо) виникає свист, який свідчить про працездатність апарату. Після того, як Ви наділи апарат на вухо, свист виникає тільки у випадках, коли вушний вкладиш неправильно підібраний або нещільно вставлений у вушний канал.